Chcete vědět, do čeho jdete?

Chápeme to, takže bychom vám Workship rádi během několika dnů představili… Tak tedy: Seznamte se!

Workship má mnoho barev a odstínů. Nemyslete si, že potkáte jen různé obměny sekyry a špalku. Pravda je, že manuální práce stále převažuje, nicméně důvodem, proč to všechno děláme, je SETKÁNÍ. Až tedy budete z nějakého jobu odjíždět unavení ne kvůli skládání uhlí, ale kvůli přeplněnému žaludku, s další buchtou v jedné ruce a s řízkem v druhé a tak nějak upovídaní, je možné, že začnete mít oprávněné podezření, jestli ta práce nebyla jen záminkou. Večerní kulturní program je pak způsob, jak setkání zprostředkovat mezi lidmi. Zvaní jsou všichni….

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *