Jak jsme na tom?

Relativně poklidná doba Workshipových schůzek je dávno za námi a dlouho očekávané období vrcholících příprav je konečně tady. Od pondělí kreslíme a píšeme, domlouváme poslední joby, ladíme program, tancujeme a zpíváme a to všechno proto, aby pak na Workshipu všechno klapalo. Včera jsme úspěšně absolvovali stěhování našich kanceláří z Plas do Manětína a dneškem začíná úprava, přestavba a další praktické a zkrášlovací činnosti uvnitř a kolem kulturního domu.
Přes občasné zmatky a nečekané změny jde všechno dobře a máme naději, že to tak i s Boží pomocí dopadne. A stále taky platí, že se na vás moc těšíme!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *