Nikdo nemá větší lásku!

Pátý ročník Workshipu máme za sebou. Nemohl přinést nic nového, vždyť už dobře víme, jak to všechno funguje. Rutina… Nenašli bychom méně pravdivé shrnutí právě proběhlé dobrovolnické brigády pořádané oblátskou mládeží spolu s obláty.
Na šedesát lidí z Česka, Slovenska a Německa týden nezištně pracovalo na Manětínsku, Plasku a Nečtinsku (vyrazili jsme ale třeba i do Rokycan) v domácnostech u starých nebo nemocných lidí, pomáhalo u sociálně slabších nebo prostě tam, kde to bylo jinak zapotřebí. Ale ani letos nešlo v první řadě o práci a materiální pomoc. Ve středu všeho bylo setkání. Hluboké setkání s člověkem.
Pokračování článku najdete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *