Poděkování v Manětínském zpravodaji

V zářijovém čísle Manětínského zpravodaje vyšel článek s poděkováním od starosty města Manětín. Své skupince děkuje také pan Sidorjak a Pečovatelská služba. Tak vám tohle poděkování moc rádi vyřizujeme

Letos se již popáté konal na Manětínsku Workship, kterého se zúčastnilo 60 mladých lidí z celé naší vlasti a letos jich bylo opět 15 z Německa a několik ze Slovenska. Vážím si toho, že přišli pomoci zvláště těm, kteří to opravdu potřebují. Chtěl bych poděkovat účastníkům za jejich práci, kterou odvedli pro naše občany a pro naše město. Děkuji také za kulturní akce, které pro nás v Manětíně uspořádali. Zvláštní poděkování patří účastníkům akce Workship za to, že s nasazením a ochotně vyklidili dům, kde přebývá p. Mareš.

Mgr. Josef Gilbert Matuška
starosta města

Manětínský zpravodaj

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *