Program pro rok 2013

Program pro rok 2013:

Pondělí 12. srpna, 21:00,před kulturním domem v Manětíně

Letní kino: Králova řeč

Příběh anglického krále Jiřího VI., otce Alžběty II., který se po abdikaci svého bratra stává plnohodnotným nástupcem a držitelem anglického trůnu. Kvůli své koktavosti ho však okolí považuje za neschopného. Panovník se proto rozhodne využít pomoc hlasového odborníka Lionela. Celý večer zajišťuje HRÁKULA o.s.

 

Úterý 13. srpna, 20:00,kulturní dům v Manětíně

Divadlo: Iluminace

Divadlo na motivy textů z knih „Sezóna v pekle“ a „Iluminace“ od francouzského básníka J. A. Rimbauda. Představí se Vám potulné loutkové divadlo Já to jsem.

 

Středa 14. srpna, 20:00,kulturní dům v Manětíně

Beseda: Povídání o Ugandě

Zajímá vás, jak lidé v Africe žijí? Jak bydlí, jak se stravují? Jak cestují? Jak zvládají nemoci? A s čím si hrají africké děti? Na tyto a jiné otázky odpovědí dvě mladé lékařky Tereza Truhlářová a Markéta Balcarová.

 

Čtvrtek 15. srpna, 20:00,před kulturním domem v Manětíně

Koncert: Folkrockové pašije – Ježíšův příběh

Velikonoční události od vjezdu do Jeruzaléma po ukřižování očima Ježíše Krista.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2013. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.