Program pro rok 2015

Workship-2015-kultura-png

Program v textové podobě:

Pondělí 17. srpna
18:00 Eucharistie s biskupem Františkem
místo: kostel sv. Jana Křtitele v Manětíně

21:00 Letní kino: Co jsme komu udělali?
místo: u kulturního domu v Manětíně
Francouzský film Philippa de Chauverona Co jsme komu dělali? je příjemnou letní komedií z roku 2014. Při výchově svých čtyř dcer se manželé Verneuilovi vždy snažili uplatňovat spíše konzervativní metody, v dnešní době jsou ale konfrontováni s mnoha věcmi, které rozhodně nejsou podle jejich gusta.
Promítání zaštiťuje Hrákula o. s.

Úterý 18. srpna
18:00 Z pohádky do pohádky aneb buřty s sebou!
místo: u kulturního domu v Manětíně
U pohodového opékání buřtů se můžete těšit na spoustu her pro děti, rytířské souboje, vílí tančení, balónkovou show a spoustu dalšího. Děti v pohádkových maskách jsou vítané!

Středa 19. srpna
18:00 Mše setkání
místo: kostel sv. Barbory v Manětíně
Česko-německé setkání v eucharistii s novicmistrem P. Norbertem Wilczekem, OMI.

20:30 Divadlo Víti Marčíka: Labyrint světa
místo: kulturní dům v Manětíně
Dramatizace knihy Jana Ámose Komenského – Labyrint světa a ráj srdce. Představení vyprávěné za pomoci loutek a kulisy, která je obrazem labyrintu. Všudybud a Mámení provázejí Víťu Marčíka labyrintem světa, aby nakonec nalezl ráj ve vlastním srdci. Kouzelný humor v kombinaci s hloubkou myšlenek vytváří nezapomenutelný zážitek.

Čtvrtek 20. srpna
20:00 V kulturáku na kus řeči aneb misionářem dnes
místo: kulturní dům v Manětíně
O. Günther bude vyprávět o své misijní zkušenosti v Pákistánu, pobytu v Libanonu a Egyptě, o. Martin bude hrát něco jako blues a prenovicové to rozjedou!

Změna programu vyhrazena.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.