Workship už pošesté

Dobrovolnická brigáda Workship je už v oblátském – a neskromně doufáme, že nejen v oblátském – světě pojmem. Vždyť se letos konala už pošesté. A zase trochu povyrostla. Sešlo se nás na osmdesát. Manětínský kulturák stejně jako fara praskaly ve švech, ke sporáku přibyly dvě indukční pánve, v kostele se zarezervovalo o několik míst víc a na výlet namazalo víc baget. Ostatní zůstalo při starém. Byl to totiž zase ten nejlepší Workship, jaký jsme kdy zažili! Práce a pomoc jako prostředky k setkání s lidmi fungují i nadále, nadšení brigádníků i týmu s přibývajícími roky neopadává a společně trávené večery zase táhly. Posuďte sami… 

Pokračování:

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *