Workship zapsaný v srdci a nějaké to „kurňa“

Sedmý ročník Workshipu provázely zpočátku velké ztráty. Hodně lidi nakonec nepřijelo, tak nás letos bylo necelých padesát. Zato dorazilo spoustu úplně nových tváří z celé republiky a taky pět účastníků z Německa. Zastoupena byla Plzeň, Praha, Brno, Ostrava, Olešnice nebo Strážnice a další. Workship ale netvoří jen účastníci. I tento rok jsme byli zaplaveni buchtami, perníky, koláči, cuketami, paprikami a rajčaty od dobrých lidí, kteří na nás mysleli a nenápadně nám každý den něco nechali na schodech fary. Kromě toho, že jsme se všechno snažili poctivě sníst, se také pracovalo… Pokračování

Příspěvek byl publikován v rubrice Ročník 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *